okna olsztynokna olsztyn - realizacjeokna olsztyn - kontakt
Oferta - Bramy

Oferowane przez nas bramy garażowe to solidne i trwałe bramy segmentowe, wykonane z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo i powlekane poliestrem. Panel wypełniony bezfreonową pianką poliuretanową zapobiega utracie ciepła z pomieszczenia. Dodatkowym atutem jest montaż bramy wewnątrz garażu, w efekcie czego nie zmniejsza się światło wjazdu (otworu). Stalowa konstrukcja nośna prowadzi bramę poziomo pod sufit, dzięki czemu nie zabiera ona miejsca w garażu, jak i przed nim.

1. Bramy wyposażone są w sprężyny skrętne, które kompensują ciężar pancerza bramy. Ich wytrzymałość to ponad 15 tys. cykli.

2. Brama z napędem elektrycznym wyposażona jest we włącznik przeciążeniowy, który zatrzymuje bramę w momencie napotkania przeszkody. W celu zwiększenia bezpieczeństwa można zastosować fotokomórkę, natomiast awaryjne rozłączenie pozwala użytkownikowi na ręczne otwieranie bramy w momencie braku zasilania.

3. Bramy wykończone są na całym obwodzie uszczelką gumową, dzięki czemu współczynnik przenikania ciepła pozostaje na niskim poziomie.

4. Bramy oferowane są w typowych, jak i niestandardowych wymiarach.

5. Bezpieczne użytkowanie bramy gwarantują zabezpieczenia przed pęknięciem sprężyn i linki oraz przed przytrzaśnięciem palców.

6. Panele o grubości 40mm i współczynniku przenikania ciepła Uk=0,43m²K izolowane są bezfreonową pianką poliuretanową.

7. Standardowe kolory paneli to biały (RAL 9010) i brąz (RAL 8014). Wewnętrzna strona płaszcza bramy występuje zawsze w kolorze białym.

W ofercie znajdują się dodatkowe 3 kolory oklein bram segmentowych: złoty dąb, orzech, mahoń. Dostępne są także dowolne kolory z palety RAL.

Pełna oferta na stronie naszego partnera www.fartprodukt.pl


Firma   |   Realizacje   |   Kontakt   |      Linki
Klewer 2010